Dzieje Kubusia Puchatka ciąg dalszy….

Nie ma chyba wśród zapalonych miłośników literatury osoby, która nie znałaby mieszkańców Stumilowego Lasu. Kubuś Puchatek oraz jego wspaniali i niezastąpieni Przyjaciele m.in.: skoczny Tygrysek, strachliwy Prosiaczek, sympatyczny Kłapouchy to postacie, które po dziś dzień budzą sporo ciepłych skojarzeń oraz wywołują same pozytywne emocje.
Te bogato ilustrowane i wypełnione mądrą treścią książeczki, z pewnością trafiły pod dach wielu z nas.  Seria przygód Kubusia Puchatka i jego wiernych towarzyszy, doczekała się kolejnej swojej kontynuacji. Do księgarni trafiła pozycja zatytułowana Powrót do Stumilowego Lasu. Autorem książki jest David Benetictus. Tak samo bogato ilustrowana i utrzymana w tym samym duchu barwna opowieść o przygodach mieszkańców Stumilowego Lasu, z pewnością ucieszy niejednego wiernego Czytelnika.
Książka składa się z 10-ciu rozdziałów. Każdy z nich to opis przygód innego bohatera, co czyni książkę jeszcze bardziej ciekawą i niesamowitą. Autor zachował styl pisarski jakim posługiwał się A. Milne. Nie brak więc w książce ani sytuacji śmiesznych ani ironicznych czy też bardzo absurdalnych. Do grona wiernych przyjaciół dołączyła także jeszcze jedna postać – sympatyczna wydra o imieniu Lotta, która każe się karmić sardynkami oraz zakłada dla wszystkich specjalną Akademię Umiejętności Różnych.
Jest to świetna propozycja na prezent dla naszego dziecka, które już samodzielnie czyta.
Jest to prawdziwa sensacja oraz nie lada gratka dla każdego Miłośnika sympatycznego Misia o małym rozumku,  gdyż jest to powrót po niemal 90-ciu latach ciszy…

http://ksiazki.wp.pl/gid,1499,tytul,Dzieje-Kubusia-Puchatka,galeria.html


Dodaj komentarz