Jak napisać i obronić pracę dyplomową? Poradnik

Jeden z najlepszych poradników dla studentów zbliżających się do rozpoczęcia pisania pracy dyplomowej!

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową? to poradnik pisania pracy dyplomowej, który wyjaśni czytelnikowi wszystko, co może być istotne podczas pisania pracy licencjackiej czy magisterskiej. Dzięki niemu, student nie musi przeglądać rozmaitych stron internetowych ani biegać do promotora z każdym pytaniem.

Publikacja Alicji Kaszyńskiej w jasny, przystępny sposób tłumaczy, jak przygotować się do pisania pracy, wybierając odpowiedni temat, w jaki sposób prowadzić badania, na których będzie oparta jej treść oraz jak łączyć ze sobą wszystkie jej części tak, by zachować normy przyjęte na polskich uczelniach. Poza poradami odnoszącymi się do formy pracy, godne uwagi są także te, które jedynie ułatwiają studentom działania, jak choćby wskazówki dotyczące robienia notatek i sprawnego obsługiwania się edytorami tekstu.

W najnowszej wersji książki znajdziemy informacje ułatwiające pracę nie tylko z Microsoft Office 2000, ale też 2007, co pozwoli skorzystać z porad szerszej grupie odbiorców.