Kiedy nowy Harry Potter?

Miłośnicy przygód Harry’ego Pottera nie mogą doczekać się już kolejnej części ekranizacji siódmej części sagi. Mamy dla nich dobrą wiadomość – praca na planie właśnie została zakończona.

Wprawdzie zdjęcia do filmu zostały ukończone już jakiś czas temu, jednak aktorzy musieli wrócić na plan. Sporo mówi się o tym, że powodem ich powrotu była konieczność powtórnego nagrania kilku końcowych scen. Według pewnych źródeł nie były one wystarczająco dopracowane – sporo do życzenia pozostawiała chociażby charakteryzacja aktorów w scenie na dworcu King Cross. Po ponownym nakręceniu scen wszelkie niedociągnięcia z pewnością zostały usunięte.

Pozostaje nam więc czekać na premierę filmu, która zapowiadana jest na 15 lipca 2011 roku. Już teraz film budzi spore zainteresowanie wśród widzów, zarówno młodszych, jak i starszych. Często uznaje się go za najbardziej wyczekiwany film 2011 roku. W rankingu Harry Potter pokonał tak popularne filmy, jak sequel zwariowanej komedii Kac Vegas, czy czwarta część sagi Zmierzch, bijącej rekordy popularności wśród kobiet -Przed świtem. Co ciekawe, na ostatnią część przygód filmu o przygodach młodego czarodzieja z równie dużym entuzjazmem czekają mężczyźni, jak i kobiety. To dość niezwykłe, gdyż ich gusta filmowe różnią się zwykle w znacznym stopniu.


Dodaj komentarz