Przygody Rycerza Chwalipięty

Czerwony Kapturek, Sierotka Marysia czy może Trzy Świnki? Czy twoje dziecko także ma do wyboru tylko kilka bajek, które zna już na pamięć? Jeśli tak, najwyższy czas to zmienić. Dzieci łakną różnorodności, także w dziedzinie bajek czytanych na dobranoc. Każda nowość przyjmowana jest przez nie z ogromnym entuzjazmem i ciekawością. Dlatego następnym razem zamiast ściągać z półki te same oczytane książki zaskocz swoje dziecko czymś nietypowym. Możesz na przykład zaproponować mu bajkę w formie audio.

To ciekawa odmiana po kilkudziesięciu książkach czytanych przez ciebie. Bajki w formie audio nagrywane są zwykle przez profesjonalnych aktorów, dzięki czemu każda bajka w ich wykonaniu to prawdziwe przedstawienie dla małego widza. Z reszta, nie tylko dzieci będą zachwycone słuchając bajki Przygody rycerza Chwalipięty autorstwa Igora Sikiryckiego. Rodzice również powinni zainteresować się tą ciekawą pozycją. Igor Sikirycki to autor wielu ciekawych bajek i opowiadań pisanych z myślą o najmłodszych. Jego utwory bawią i śmieszą, ale także uczą poprzez zabawę. Co więcej, pomagają dziecku w rozwijaniu wyobraźni i pobudzają jego zainteresowanie światem. Dodatkowym atutem bajek dla dzieci jest doborowa obsada aktorów, którzy je przedstawiają. Ich talent w połączeniu z ciekawymi efektami dźwiękowymi i podkładem muzycznym daje efekt w postaci niezwykłych bajek zawartych na płytach CD, takich jak Przygody rycerza Chwalipięty. Dzieci na pewno docenią ciekawą odmianę, jaką wprowadzą tego typu bajki w rytuał codziennego usypiania.

Dzięki nim rodzice będą mieli dodatkową chwilę dla siebie, a jak wiadomo wolnego czasu brakuje wszystkim nam. Ponadto, bajki w tej formie nie są zbyt drogie, więc kupując je rodzice nie muszą się obawiać, że poważnie nadszarpną domowy budżet.


Dodaj komentarz