Sztuka perswazji – poradnik

„Ty tu rządzisz. Jak za pomocą perswazji sprawić, by klient zapragnął Twojego produktu, a partner bez marudzenia pozmywał naczynia” – Marek Olejniczak

sztuka perswazjiJeśli masz problemy z namawianiem innych osób do wykonania pewnych czynności, czy przyznania Ci racji, oznacza to, że brakuje Ci siły perswazji. Na szczęście nie jest to cecha wrodzona, ale umiejętność, którą przy odrobinie wysiłku może zdobyć każdy z nas.

Sięgając po książkę „Ty tu rządzisz. Jak za pomocą perswazji sprawić, by klient zapragnął Twojego produktu, a partner bez marudzenia pozmywał naczynia”, zrobisz pierwszy krok w tym kierunku.

W pozycji tej autor prezentuje swoją teorię, zgodnie z którą skuteczna perswazja opiera się na umiejętności wykorzystywania neuronów lustrzanych. Dzięki niej nauczysz się lepiej rozumieć mowę ciała innych ludzi i wykorzystywać ją dla swoich potrzeb. Będziesz umiał zyskać sobie przychylność rozmówcy, a nawet zyskać kontrolę nad nim, oddziałując na jego podświadomość.To sztuka perswazji i zrozumienia!

To bardzo przydatne nie tylko w przypadku osób, które zawodowo zajmują się sprzedażą, ale także tych, którym brakuje siły przebicia w życiu osobistym.